fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Англійська мова для 1-2 класу "clever up"

Переконувати в важливості англійської мови немає необхідності. Ще з дошкільного віку батьки намагаються почати навчання дитини іноземної мови. Але з початком школи часто діти потрапляють в "яму" тому, що рівень подачі даного предмету в школі може істотно відрізнятися від отриманих знань до школи. Саме з цього в нашому центрі працює група вивчення англійської мови для 1-2 класу "clever up".

На наших заняттях діти із задоволенням освоюють «живу» мову через читання, ігри, пісні і мультимедійні матеріали. Заняття проводиться в ігровій формі англійською, використовується мінімум російського перекладу, що забезпечить максимальне занурення в мовне середовище.

 Очікувані результати:

  • розширення словникового запасу;
  • розвиток мовного слуху, пам'яті, уваги, мислення;
  • розуміння і використання англійських виразів;
  • розвиток навичок діалогічного і монологічного мовлення англійською мовою;
  • вдосконалення вимови;
  • поліпшення навичок читання.

Як проходить заняття:

Урок наповнений цікавими текстами (яскравими коміксами, ребусами, статтями), мультимедійними матеріалами і активними іграми, що забезпечує розвиток інтересу до вивчення мови. Послідовно діти вивчають різні теми (кольору, форми, тварин, сім'ї, одягу, пір року ...) методом sight words, що дозволяє за короткий час читати невеликі слова і пропозиції.

Вік дітей:

4-6 років

Тривалість і частота заняття:

60 хв. 1/2 рази на тиждень