fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Тренінги для підлітків

Підлітковий вік вважається одним з найбільш бурхливих періодів на шляху дорослішання. Кожен з батьків хотів би допомогти своїй дитині розібратися в почуттях, думках і відносинах з оточуючими. Групові психологічні заняття є відмінним варіантом м'якого проживання кризового періоду.

В наш час, коли можливості різновікових ігор у дворі зведені до мінімуму, програми з адаптації дітей в перехідні періоди життя дуже актуальні.

Очікувані результати:

  • підвищення самооцінки;
  • формування навичок самостійності;
  • збагачення емоційної сфери;
  • оволодіння навичкою безконфліктного спілкування.

Як проходить заняття:

У дружній атмосфері, серед ровесників, під керівництвом досвідченого дитячого психолога, хлопці й дівчата в ігровій формі освоюють нові способи поведінки. Після кожної гри проводиться обговорення, учасники діляться своїми враженнями, почуттями. У груповій дискусії учасники мають можливість висловити свою думку з обговорюваної проблеми. Тут вони вчаться формулювати свої думки, аргументувати свою думку і безконфліктно спілкуватися. На кожному занятті в доступній формі (міні-лекції) отримують інформацію про різні психологічні закономірності, що властиві людям. Це допомагає зняти страхи і хвилювання у підлітків тому вдається без прямого обговорення доторкнутися до їх власних актуальних тем, а також сформувати зрілу картину світу.

Вік дітей:
10-12 років

Тривалість і частота заняття:
90 хв. 1 раз в тиждень