fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Курс з аранжування та створення музики

Спеціальна програма для підлітків, які по справжньому захоплюються музикою і хочуть розвиватися в цьому напрямку, приділяючи достатньо часу і зусиль. Тільки так це хобі зможе в подальшому розвинутися до стану майстерності. Якщо ваша дитина хоче професійно створювати музику, творчо самовиражатися і навіть брати участь у конкурсах або розміщувати свої треки в інтернеті, наш курс буде дуже корисний.

Швидкість творчого зростання безпосередньо залежить від кількості часу, вкладеного в творчий процес. Структура і форма уроку залежить від ступеня обізнаності кожного учня, його самопочуття і настрою.

 

Очікувані результати:

  •     Ознайомлення з музичними жанрами і формами, засобами виразності, ритмічні і інтонаційні вправи, можливості інструментів і практичне освоєння програм в комплексі з творчим переосмисленням кращих зразків світової музичної літератури;
  •     Знання нот першої і другої октави, тривалостей обов'язково до закінчення першого місяця навчання, знання тональностей, інтервалів, нот в басовому ключі, тактових розмірів, транспонування і секвенцірованія, головних ступенів ладу - до кінця першого року.
  •     Подолання комп'ютерної залежності за допомогою перенаправлення надмірного інтересу до марної віртуальності в музичну віртуальність;
  •     Розкриття творчого потенціалу, формування власного творчого стилю;

Как проходит занятие:

Каждый урок представляет собой импровизацию в импровизации, изучение нотной грамоты, развитие музыкальных данных, построения секвенций и сведения голосов в англоязычных программах. Свободное и шутливое течение игры необходимо для эмоционального комфорта учеников и учителя, предотвращает страх перед сценой, зажатость, дрожь рук, боязнь собственного голоса, неприятия своих недостатков, развивает фантазию и подкрепляет желание бесконечной игры. После каждого урока ученик уходит с «рецептом» нового сочинения, эскизом или доводит продукт своего труда до полной готовности.

 

Возраст детей:
10 - 16 лет

 

Длительность и частота занятия:
60 мин. 1 раз в неделю