fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Інтелектуальні настільні ігри - один із захоплюючих способів дозвілля і спілкування. Це не тільки розвага для розуму і душі, але і спосіб розвинути свої таланти і дізнатися багато нового про себе і друзів.

У підлітковому віці хлопці вже досить добре знають англійську мову. І перед ними стає нове завдання - закріплювати отримані знання на практиці. Адже запорукою успішного володіння є активне використання і напрацювання досвіду. З цією метою нами був створений кіноклуб для підлітків.

Ваша дитина любить малювати? Хочете розвинути її талант або підготувати до вступу в ВНЗ? Художні здібності дуже корисні в багатьох сучасних профессіях. Не кажучи про те, що даний вид мистецтва позитивно впливає на світогляд, емоції і культуру людини.

Підлітковий вік вважається одним з найбільш бурхливих періодів на шляху дорослішання. Кожен з батьків хотів би допомогти своїй дитині розібратися в почуттях, думках і відносинах з оточуючими. Групові психологічні заняття є відмінним варіантом м'якого проживання кризового періоду.