fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Творці-розумці

Всі діти наділені талантами і великою кількістю енергії. Ми готові допомогти вам в розкритті потенціалу дитини, а також якісно організувати її розвиток.

Щосуботи для тих діток, які не встигають потрапити до нас на розвиваючі програми в будні дні ми проводимо мікс наших кращих занять: урок музики, творчості та інтелектуального розвитку.

Очікувані результати:

  • збагачення емоційної сфери та комунікативних навичок;
  • розвиток уваги, пам'яті, мислення та уяви;
  • тренування почуття ритму, навичок співу.

Як проходить урок:

Заняття ведуть кілька викладачів. В основному переважає ігрова форма подачі матеріалу. Під час психологічного блоку викладач пропонує рухливі ігри, вправи на синхронізацію роботи лівого і правого півкулі, дихальні техніки, елементи ЛФК. Активні ігри чергуються з роботою в робочих зошитах, мета яких - тренування базових психічних функцій (уваги, пам'яті і мислення). Для цього використовуються логічні задачки, лабіринти, судоку і багато іншого. Творчий блок містить мікс технік прикладної творчості та малюнка. За урок діти своїми силами намагаються зробити готову роботу (з тіста, кольорового паперу, олівців або фарб). Завдяки цьому розвивається дрібна моторика і творчі здібності. На уроці музики хлопці та дівчата грають на шумових інструментах, слухають класичну музику, танцюють, грають в ритмічні гри, вчать пісеньки.

Вік:

3-4, 4-5 років

Тривалість і частота занять:

З 10.00 до 12.00, один раз на тиждень