fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Творці-розумці

Всі діти наділені талантами і великою кількістю енергії. Ми готові допомогти вам в розкритті потенціалу дитини, а також якісно організувати її розвиток.

Щосуботи для тих діток, які не встигають потрапити до нас на розвиваючі програми в будні дні ми проводимо мікс наших кращих занять: ігрова англійська мова разом із творчістю, урок музики та інтелектуальний розвиток.

Очікувані результати:

  • розуміння і використання англійських фраз;
  • розвиток уваги, пам'яті, мислення та уяви;
  • розвиток почуття ритму, навичок співу.

Як проходить урок:

Заняття ведуть кілька викладачів. В основному переважає ігрова форма подачі матеріалу. Під час англійської блоку викладач намагається спілкуватися англійською, дублюючи свої звернення російською мовою. Залежно від віку групи корегуються навчальні завдання (від базових - колір, прості дії, ази комунікації, до більш складних - предмети навколишнього світу, побутові ситуації). Творчий блок так само об'єднаний з англійською мовою. Крім мовної середовищ, у дітей розвивається дрібна моторика і творчі здібності. Блок інтелектуального розвитку містить логічні задачки, лабіринти, судоку і багато іншого. Ну уроці музики хлопці грають на шумових інструментах, слухають класичну музику, танцюють, грають в ритмічні гри, вчать пісеньки.

Вік:

3-4, 4-5 років

Тривалість і частота занять:

З 10.00 до 12.00, один раз на тиждень