fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Соображаріум

Кожен з батьків мріє про щасливе майбутнє для своєї дитини. Але як вгадати, які якості та навички знадобляться їй в житті? Що допоможе досягти особистого і соціального успіху?

У країнах СНД фахівці в галузі освіти у відповідь на прохання великого бізнесу запропонували систему розвитку Soft Skills (гнучкі навички, надпрофесійні компетенції), що має альтернативну назву «Система 4К», що дозволяє людині успішно реалізовуватися на роботі та особистому житті: Критичне мислення (Critical Thinking); Креативність (Creativity); Комунікація (Communication); Кооперація (Coordinating With Others).
У нашому центрі щонеділі працює програма з розвитку цих чотирьох якостей.

Очікувані результати:

  • вміння працювати в команді;
  • збагачення емоційної сфери;
  • розвиток уваги, пам'яті, мислення та уяви;
  • поліпшення навичок спілкування, підвищення пластичності, емоційна розкутість;
  • формування креативності та почуття прекрасного.

Як проходить урок:

Заняття ведуть кілька викладачів. В основному переважає ігрова форма подачі матеріалу. Під час психологічного блоку діти беруть участь у вправах, що дозволяють сформувати навички кооперації, співпраці, взаєморозуміння. Особливе місце приділяється розвитку емоційного інтелекту. Творчий блок містить мікс технік (тістопластика, робота з папером, малюнок тощо.), що дозволяють розвивати дрібну моторику та творчі здібності. Блок інтелектуального розвитку містить логічні задачки, лабіринти, судоку і багато іншого. Заняття з актором спрямовані на розігрування етюдів, розучування скоромовок, розвиток пластики і емоційне розкріпачення. У програмі запланована перерва з чаюванням.

Вік:

6-7, 8-9 років

Тривалість і частота занять:

З 10.00 до 12.45 один раз в тиждень