fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Підготовка до школи

У наш інформаційний вік обсяг знань настільки великий, що підходити до його освоєння потрібно з розумом. Щоб зберегти нервову систему дитини від перенапруги, важливо сформувати в ньому навички слухання і посидючість, розвинути гнучкість уваги, пам'ять і мислення.

Для сучасних першокласників вважається нормою - володіння початковими навичками читання,лічби і правопису. Для того, щоб ваша дитина легко і цікаво підготувалася до шкільного життя, ми запросили вчителя молодших класів і спільно розробили цікаві заняття. 

Очікувані результати:

  • читають з елементами швидкочитання;
  • пишуть і рахують;
  • опановують основи граматики і математики;
  • розвивають посидючість;
  • збільшують обсяг уваги, пам'яті, мислення;
  • освоюють поняття навколишнього світу

Як проходить заняття:

Ми вважаємо - головним при підготовці дитини до школи є формування позитивного ставлення до навчального процесу, формування стійкого пізнавального інтересу і розвиток інтелектуальних здібностей. Тому наші уроки наповнені веселими іграми, цікавими завданнями і цікавими відкриттями. Так само ми вважаємо важливим дати дитині достатній обсяг знань і вмінь для впевненого вступу в школу. Дитина, яка читає, пише і вміє лічити за статистикою легше проходить адаптаційний період, більш психологічно здорова впевнена в собі. Програму веде вчитель молодших класів.

Вік дітей:

5 - 6 років

Тривалість і частота заняття:

45 хв. 1 або 2 рази на тиждень.