fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Інтерактивна англійська мова

Англійська мова безперечно необхідна кожній людині в сучасному суспільстві. Багато з нас вчили іноземну мову в школі, але чи багато хто може вільно спілкуватися? Коли варто починати вивчати нову мову?

При всьому різноманітті і величезному обсязі нових для дітей знань, малюкам все нове дається набагато легше, ніж дорослим. Тому починати ніколи не рано.

Даний курс покладе добрий початок для вивчення іноземної мови, який можна продовжувати нескінченно, і створить позитивний настрій у дітей.

Очікувані результати:

  • розуміння і використання англійських виразів;
  • розвиток уваги, пам'яті, уяви;
  • розвиток інтересу до вивчення мови;
  • розширення кругозору дитини.

Як проходить заняття:

Діти засвоюють «живу» мову через пісні, віршики, ігри і творчість. Заняття проводиться англійською, використовується мінімум російського перекладу, що забезпечить максимальне занурення в мовне середовище. На наших заняттях задіяні всі канали сприйняття навколишнього світу - слуховий, зоровий, нюх, дотик. Під час виконання творчих робіт малюки будуть використовувати мову як засіб навчання і спілкування.Під час виконання творчих робіт малюки будуть використовувати мову, як засіб навчання і спілкування. У невимушеній обстановці творчі завдання допоможуть дітям розкритися, проявити себе і дізнатися більше про навколишній світ і мову. Регулярна зміна видів діяльності на занятті не дасть дітям перевтомлюватися. Обов'язковою умовою для закріплення вивченого матеріалу є повторення вдома, у вільний час.

Вік дітей:

4-6 років

Тривалість і частота занять: 45 хв. 1/2 рази в тиждень