fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Дошкільне дитинство по праву вважається одним з найбільш важливих на шляху розвитку дитини. Саме в цей період закладаються цеглинки особистісних якостей, інтелектуальних здібностей, емоційної сфери.

Наш центр відстоює ідею гармонійного і екологічного підходу до розвитку дитини:

  • Всі заняття подаються в ігровій манері;
  • Підтримується доброзичлива атмосфера в колективі;
  • Педагоги приділяють увагу кожній дитині.
  • Ми НЕ перенавантажуємо ментальну сферу дитини.

Головна мета занять - розкрити творчий потенціал дитини, сформувати уявлення про навколишній світ, навчити комунікувати з однолітками. Бонусом є освоєння дитиною базових основ розмовної англійської мови.

Заняття проходять в будні дні з 9.00 до 13.00
Кожен день містить 5 блоків

Творчість, розвиток мислення, гра + мовна середовища (англійська, українська, російська)

Перші дві години дітки займаються з вихователем за авторською програмою, спрямованою на розвиток множинного інтелекту. Змінюються завдання дозволяють дитині утримувати інтерес. Яскраві матеріали і методики дозволять гармонійно розвинути увагу, пам'ять, мислення дитини). Ігрові вправи м'яко підготують дитину до школи.
Музыкальное занятие

Щоденні півгодинні уроки наповнені прослуховуванням класичної музики, грою на шумових інструментах, музичними іграми, танцювальними елементами і співом. Програма спрямована на розвиток фонематичного слуху, почуття ритму, артистичності та емоційності дітей.

ЛФК

Спортивні заняття з якісним інвентарем (півсфери, масажні килимки, планки, м'ячі, тунелі), спрямовані на зміцнення м'язового каркаса, формування правильної постави, розвиток координації, гнучкості, спритності і великої моторики.

Емоційний розвиток

Ігрові вправи з психологом, спрямовані на розвиток емоційної сфери дітей (знайомство з базовими емоціями, зняття напруги, розширення комунікативного репертуару).

Логопедичні уроки

Заняття з логопедом містять гімнастику артикуляції, спрямовану на вироблення якісних, повноцінних рухів язика, губ, щік, нижньої щелепи і формування правильної вимови.

Joomla Plugins
Запис на курс