fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Дошкільне дитинство по праву вважається одним з найбільш важливих на шляху розвитку дитини. Саме в цей період закладаються цеглинки особистісних якостей, інтелектуальних здібностей, емоційної сфери.

Наш центр відстоює ідею гармонійного і екологічного підходу до розвитку дитини:

  • Всі заняття подаються в ігровій манері;
  • Підтримується доброзичлива атмосфера в колективі;
  • Педагоги приділяють увагу кожній дитині.
  • Ми НЕ перенавантажуємо ментальну сферу дитини.

Головна мета занять - розкрити творчий потенціал дитини, сформувати уявлення про навколишній світ, навчити комунікувати з однолітками.

Заняття проходять в будні дні з 10.00 до 13.00
Кожен день містить 5 блоків

Творчість, розвиток мислення

Перші дві години дітки займаються з вихователем за авторською програмою, спрямованою на розвиток множинного інтелекту. Змінюються завдання дозволяють дитині утримувати інтерес. Яскраві матеріали і методики дозволять гармонійно розвинути увагу, пам'ять, мислення дитини). Ігрові вправи м'яко підготують дитину до школи.
ЛФК

Спортивні заняття з якісним інвентарем (півсфери, масажні килимки, планки, м'ячі, тунелі), спрямовані на зміцнення м'язового каркаса, формування правильної постави, розвиток координації, гнучкості, спритності і великої моторики.

Емоційний розвиток

Ігрові вправи з психологом, спрямовані на розвиток емоційної сфери дітей (знайомство з базовими емоціями, зняття напруги, розширення комунікативного репертуару).

Музичні уроки і хореографія

Декілька разів на тиждень приходять профільні фахівці та організовують розвиваючі заняття з дітьми в подруппах. Прослуховування класичних творів, пропівки під живий акомпанемент, рухливі музичні ігри, гра на шумових інструментах.

Вільна гра

Важливою формою розвитку комунікації та соціального інтелекту є гра. Навчальна аудиторія наповнюється ігровими модулями (магазин, кухня, аптека) і діти через рольову взаємодію учаться дружити, ділитися і захищати кордони.

Joomla Plugins
Запис на курс