fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Унікальний для нашого району формат, що дозволяє цікаво і корисно провести час як дорослим так і дітям. Ви зможете зустрітися з друзями, послухати лекцію цікавого фахівця, пограти в настільні ігри або PlayStation, відзначити день народження, взяти участь в майстер-класі. Для дітей в цей час функціонує кімната-няня. У вашому розпорядженні багато сортів чаю, заварна кава і кілька видів печива. Ви платите просто за час, який перебуваєте в центрі.

Окремо ви можете орендувати
* Ігрову кімнату з PlayStation, в якій може розміститися компанія з 6-8 чоловік.
* Навчальний клас для проведення семінару, презентації або майстер-класу, місткістю до 12 осіб.

Клуб настільніх ігор

Інтелектуальні настільні ігри - один із захоплюючих способів дозвілля і спілкування. Це не тільки розвага для розуму і душі, але й спосіб розвинути свої таланти і дізнатися багато нового про себе і друзів. Величезний плюс настільних ігор полягає також у тому, що в ігровому форматі можна "прокачати" основи економіки, планування, дипломатії, а так само навчитися брати відповідальність за свої рішення і їх результати (перемоги і програші). Величезна різноманітність ігор дозволить прикрасити яскравими емоціями вечір для будь-якої компанії (сім'я, підлітки, школярі, студенти ..)

В арсеналі ігри:

  • від простих, де правила пояснюються за 5 хвилин, до супер-складних, в які можна грати кілька годин;
  • від доброзичливих, центром яких є спілкування, до кровожерливих, в яких головне - ліквідувати суперника;
  • від змагальних, де важливий особистий результат, до командних, в яких разом потрібно перемогти вселенське зло;
  • від психологічних, де від умінь переконувати і відчувати фальш залежить результат гри, до економічних, в яких важливий тверезий розум і холодний розрахунок.

Зона PlayStation

Відмінний спосіб відволіктися від денних турбот, весело провести час з друзями і отримати адреналіновий коктейль емоцій. Консольні ігри зараз дуже популярні серед дітей і дорослих. Різноманітність ігрових жанрів (аркада, спорт, стрілялки), режимів гри (одиночне проходження, онлайн з усім світом, на пару або вчотирьох з друзями), аксесуарів (джойстики, контролери, шоломи VR) не залишать байдужим нікого.

У нашому центрі представлена консоль - PlayStation 4 з набором популярних ігор, список яких зростає з кожним місяцем. Зображення транслюється на стінку за допомогою потужного ігрового проектора. Затишна кімната, здатна вмістити компанію 6-8 чоловік, оснащена зручними меблями.

Вартість 1 години 150 грн

Зустрічі з експертами

Однією з цінностей, яку ми реалізовуємо в сімейному центрі - особистісний розвиток. Запрошуючи в наш клуб цікавих і компетентних спікерів з питань здоров'я, виховання і культури, ми формуємо співтовариство думаючих людей. Слухай виступу, задавай питання, приймай участь у дискусіях.

Підписуйтесь на наш телеграм канал, щоб бути в курсі планованих заходів або відстежуйте інформацію на спеціальній вкладці нашого сайту і сторінці в соціальній мережі Facebook.

Joomla Plugins