fbpx
вул. Шодуарівська 7, м. Дніпро +380992073809 +380678283691 faynatyama@ukr.net Пн-Нд: 9.00-22.00

Унікальний центр, який об'єднує в собі психологію, інтелект і творчість. Нам вдалося підібрати оптимальну конфігурацію розвиваючих і дозвільних програм, які будуть цікаві всім віковим групам. Затишний і ергономічний простір сприяє плідному проведенню часу. Оригінальний підхід до ціноутворення (по-хвилинна тарифікація, абонементи і free donation), знижки та спеціальні пропозиції не залишать нікого байдужим. Уважний і доброзичливий колектив, що складається з професіоналів, які люблять свою справу, створить продуктивну атмосферу для розвитку і відпочинку.

Міні-садок

Вранці центр працює в режимі міні-саду - набір розвиваючих занять для дітей 3-5 років, відповідає віковим потребам (творчість, музика, англійська, інтеллектика, розвиток емоцій і комунікативних навичок). У цей час батьки можуть присвятити час собі - зайнятися справами, творчістю або просто відпочити з чашкою кави в залі очікування.
Продльонка

З обіду починає працювати ГПД (група подовженого дня) - заняття в невеликій групі молодших школярів під керівництвом досвідченого педагога. Дітей смачно годують обідом, допомагають зробити домашнє завдання, гуляють на вулиці, організують спільні ігри. Батьки зі спокійною душею можуть працювати і займатися своїми справами.

Анті-кафе

Після 18.00 центр трансформується в антікафе - простір для спілкування, відпочинку і розвитку з по-хвилинною оплатою за перебування. Вас чекають настільні ігри, PlayStation room, цікаві івенти. Це відмінне місце, щоб провести зустріч з друзями, відзначити день народження або просто культурно провести вечір. Діти в цей час можуть розважатися в кімнаті-няні.

Табір

Під час шкільних канікул центр працює в форматі міського табору.

Консультації

Також в центрі ведуть прийом дитячі та сімейні психотерапевти.
Програми

Крім цього, вас чекають розвиваючі тренінги для школярів, підлітків і батьків, курси з підготовки до пологів, групи раннього розвитку, програми по розвитку множинного інтелекту, семінари по психології і багато іншого.

Будемо раді бачити вас в нашому центрі!

 

Joomla Plugins
Запис на курс

Наша команда ua

 
Професійна команда
Сучасні програми розвитку
Різноманіття заходів
Затишний простір
Зручне місцезнаходження
Гнучке ціноутворення